Bloodborne PS Now na PC

Každý PC hráč si chce zahrát Bloodborne, díky službě od Sony je to možné, ale se spoustou kompromisů.


PlayStation Now je služba od Sony, díky které můžete hrát tituly s PS4/3/2 ve formě streamu. Žádná instalace her, nainstalujete klienta, vyberete hru a hrajete.
Skoro jako pohádka, která není u nás v České Republice oficiálně k dispozici, ale, ale.. Můžete si při registraci na stránkách vyplnit falešné údaje, například můžete být Američanem!

Registrací to nekončí, musíte vyplnit údaje s vaši kreditní karty, naštěstí systém nepozná, že to není úplně USA bank card.
Chcete si zkusit právě Bloodborne? Můžete, ovšem si musíte aktivovat předplatné, to je na 7 dní zdarma, pak vám budou účtovány poplatky, ale můžete si ho bleskově zrušit.

Bloodborne jak se hraje?
Popravně nic moc, jedná se pouze o záznam, takže nároky na PC jsou prakticky nulové, ale přesto je vhodné mít alespoň internetové připojení o rychlosti vyšší než 25Mb. Dá se předpokládat tedy, že se dostaví opoždění v reakcích, není to hrou, ale funkce záznamu, která pochází bůhví odkud, není dokonalá.

Samotná hra běží na 30 snímcích, což je zkrátka pro nás PC hráče málo. Pamatujete na Dark Souls: Prepare to Die Edition, bez DSfixu?
Inu zhruba takhle to vypadá a ještě k tomu si připočtěte malé rozlišení 720p, které je ještě slabší, díky přenosu obrazu k vám na obrazovku.

Musíte vlastnit k hraní ovládač PS4 nejlíp, ovšem můžete použít i jiné. Nastavení se omezuje na zvuk a ovládání víceméně.

Tuž vyplatí se to?
Určitě to nenahradí zážitek s konzole a plynulost hry bude pocitově cizí. Možná se situace změní příchodem PS Now k nám do CZ/SK, kdyby mohla být menší odezva záznamů, to si ale ještě počkáme.

39820cookie-checkBloodborne PS Now na PC

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *