CheatEngine v souls hrách

Nástroj který přináší nejen zkázu, ale i dary se kterýma může být hra atraktivnější..


CheatEngine ve zkratce #cE je nástroj pro tvorbu “cheatů”, mnozí poctivý hráči přímo nesnáší tyto uživatele, kteří ho používají. Inu je i druhá strana mince – strana dobra. Nejedná se totiž o klasický nástroj, který si nahrajete do počítače a spustíte pomocí kláves, následně si dáte neomezené životy aj.. Tyto “vychytávky” si musíte sami prostřednictvím #cE vytvořit a chce to určité znalosti.

To že #cE patří k soulsborne hrám, to není potřeba snad ani zmiňovat. Bez tohoto nástroje by totiž nevzniklo spousta cenného obsahu.
Pokud jste fanoušci různých módů jako: Daughters of ash, Cinders, Augur of Darkness a jiné, tak zajisté není překvapením, že bez #cE by tyto módy nejspíš ani nevyšli.

Právě úprava “params” a jiné Vám dovolí měnit například kouzla, WA zbraní a jejich chování. Tím vzniká testování a tvoření nového obsahu do módů a také obnova věcí, které již ve hře byli součástí.
Dark Souls 3 měl třeba již v základní hře v souborech ukrytou zbraň, která náležela jednomu ze čtyř rytířů Gwyna a to včetně speciálního movesetu, který je v základní hře nedostupný.

Důvod proč jsme zbraň nakonec ve hře neviděli je nejasný, ale právě díky módu Cinders se ke zbrani můžete dostat alá Ciaran’s Tracers. Momentně se diskutuje o výrobě spojených zbraní, viz: Bloodborne.

Z toho plyne, že ne každý hráč používající #cE není nutně hráč, který Vám chce zničit zážitek ze hry. Ostatně i těch je hodně. Druhá řada uživatelů naopak předvádí fantastickou práci a ukazuje možnosti hry a díky ním, hrajeme hru i po letech.

Pro boj s cheatery (těmi zlými) by měl být dobrý mód Watchdog, který by měl identifikovat daného záškodníka a Vy ho následně můžete vyhodit s lobby.

  Aneb ten špatný bro.
  Férový bro

Hráči umí být kreativní. 😉

Co si o tom myslíte, házíte #cE hráče do jednoho pytle?

40560cookie-checkCheatEngine v souls hrách

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *