Dungeonhaven je další souls hrou

Dungeonhaven bude další Soulsborne fantasy hrou od dvou vývojářů ze studia Cold War Game Studios…


Nové indie studio Cold War Game Studios pro nás připravuje novou fantasy Soulsborne hru, kterou bude pohánět Unreal 4 engine a musíme uznat že na první pohled to vůbec nevypadá, že by se mělo jednat o Béčkový titul, ba naopak.

Příběh

Nic složitého.. jedná se o bitvu živoucích dungeonů, které povolávají mrtvé zkamenělé rytíře zpět do boje a vašim úkolem bude získat protější síly či “elementy?” jiných dungeonů.

Zatím nebylo úplně vysvětleno o jaké síly se bude jednat a v jakém kontextu. Uvidíme tedy zda hra bude mít hlubší kontext, každopádně u takového žánru zas příběh nehraje alfa-omegu všeho.

Svět

Různorodé dungeony na bází elementů, které budou ručně tvořeny, avšak od dvou lidí nečekejme propojený svět jako u her od FromSoftware.
Zatím ale “Art design” stránka vypadá velmi slibně a má nejblíž k Dark Souls sérii z hlediska “feelingu”, když to porovnáme například s Lord of Fallen.
Lze v prvních ukázkách také vidět že tvůrci rozhodně nešetří s krví a celkově temným zasazením, jak to máme přeci rádi.

Soubojový systém

Úskoky, koutouly a správné načasování úderů podpořeno o hlídání výdrže vaší postavy, ale pozor místo blokování zde vaše postava prostě “zkamení”, má se jednat o nový originální prvek, inu uvidíme zda-li se prvek podaří do hry dobře zaimpletovat.
Dle prvních ukázek si taky nemůžeme nevšimnou různých komb a pravděpodobně toho bude mnohem více.

 

Hra vyjde pro: PC, PS4 přibližně v roce 2020.

28260cookie-checkDungeonhaven je další souls hrou

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *