The Ringed city – Jak se dostat do DLC

Dnešním dnem si můžete stáhnout nový patch upravující matchmaking, arény, ale v neposlední řade se jedná o předčasné stažení poslední expanze ve formě DLC: The Ringed City. Na steamu se jeho velikost pohybuje okolo 8GB. Důležitější ovšem je, jak následně vkročit do nové lokace, která nám bude zpřístupněna již v úterý 28.března.

Do nové oblasti se dostanete skrz nový bonfire v lokaci Kiln of he First Flame a nebo bude také dostupný nový bonfire po poražení bosse Sister Friede.


Připomeňme si že The Ringed City je zakončení série Dark Souls a doufejme že to bude zakončení se vší parádou.
The Ringed city má být údajně rozsáhlejší než předchozí rozšíření, taktéž by jsme se měli dočkat i více bossů. Obsah bude zaměřen hlavně na příběhové dobrodružství pro jednoho hráče, avšak můžete si pozvat i vaše kamarády. Je to pouze na vás.
Docela zajímavou věcí je nový Covenant, který nese název Spears of Church a bude fungovat opět na bázi chránění dané lokace před narušiteli.
Také dnes vyšel nový trailer, najdete v něm menší spoilery. Nezapomeňte se s námi podělit o vaše zážitky ze hry.

 

14130cookie-checkThe Ringed city – Jak se dostat do DLC

Sdílej

6 Komentářů

  1. Údajně pomáhá reinstall hry, takzvaně odinstalovat hru a znovu jí nainstalovat, Také můžeš zkusit přepnout hru na offline režim a v případě že se dostaneš do DLC ho znovu zapnout.

   Administrátor
 1. Jan

  Ahoj mohl bych poprosit o radu?vše co tu píšes mám ve hře ale když se nechám naportit do dlc ukáže se me jen nacitaci obrazovka která se me co 3s mění a i po 25 min načítání sem se neobjevil v nove lokaci.

  Návštěvník
  1. Ahoj,
   Postupuješ dobře, jen máš někde chybu. Na jaké hraješ platformě? V případě PC můžeš zkusit pročistit PC, reinstall hry, samozřejmě si nesmaž savy. Když tak napiš jak jsi to vyřešil 🙂

   Administrátor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *