Nioh 2 si vzal k srdci názory fanoušků a je dokončen!

Nioh 2 tu bude co nevidět a vývojáři ohlásili dokončení hry, takže se nemusíme bát žádných odkladů..

Dále zaznělo pár zajímavých poznatků na zahraničních webech ohledně některých aspektů Niohu 2. Ku příkladu se mluvilo o obtížnosti hry, která by měla být férová a mnohem více o reflexech, celkově by hra měla být větší výzva. S videí je patrné, že je hra rychlejší, crafting propracovanější a celkově se bude jednat o komplexnější zážitek.

Pokud si vzpomeneme na první díl, tak zajisté není třeba říkat, že měl i své nedostatky, na které si dala komunita v druhém díle pozor a vida, prosby byli vyslyšeny.
Studio naslouchá fanouškům a tak se můžeme těšit na detailnější úrovně (mapy) s čímž je spojený i art design, ten by měl být různorodější a pokaždé jiný.
To samé se týká nepřátel, každá úroveň by měla mít svoje vlastní unikátní nepřátelé a nemělo by tak dojít k recyklaci, viz první díl.

K tomu si připočtěte Dark (Yokai) Realms, který by měl všem zatopit a změnit lehce styl hraní. Jedná se o debuff, kdy se vám výrazně pomaleji doplňuje stamina (Ki), naopak máte menší benefity.
Tento prvek známe již s prvního dílu, rozdíl je hlavně v rozloze této zóny. Oproti prvnímu dílu, kde se jednalo o “šedé” debuffy kolem nepřátel, tak v druhém díle se může jednat i o velké plochy, lokace. Samozřejmě budeme mít také prostředky, které tomuto stavu zabraní.

 

36500cookie-checkNioh 2 si vzal k srdci názory fanoušků a je dokončen!

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *