Oznámeno Elden Ring

Fromsoftware před nás opět postaví jejich další výzvu a nejkomplexnější souls hru to vše ve spolupráci se spisovatelem Her o trůny George R.R Martin..


Bude se jednat o dosud největší a nejrozsáhlejší hru od studia Fromsoftware a jak je vidno Hideaki Miyazaki má stále větší a větší ambice, což je jedině dobře, zatím nás nezklamal!
Spekuluje se o propojení hry se slavným fantasy světem Pána Prstenu, ovšem jedná se o pouhou inspiraci, onen “ring” v samotném názvu totiž bude zobrazovat něco mnohem většího a rádi se necháme překvapit.

Příběh by měl být nyní ještě o chlup lepší díky zapojení slavného spisovatele George Raymond Richard Martin ( Hra o trůny), uvidíme jak se jim podaří spolupráce, ale jedno je jisté, oba mají smysl pro temný svět.
Příběh bude psát Hideaki Miyazaki – George R.R Martin se postará o mýty herního světa. Třešničkou na dortu je ovšem návrat stylu vyprávění hry ve stylu fragmentů – Lore confirmed?

Svět i nyní bude po vzoru Soulsborne her temný, depresivní a přitom tak nádherný. Ovšem se nyní přesuneme do plnohodnotného Open Word světa, což je jedna s novinek a taháků.

Nebudou chybět ani velké města ve formě dungeonů, je to přeci Miyazaki. Vzhledem k velikosti světa nám bude k dispozici i kůň a vida.. budeme moci ze sedla dokonce útočit.
Ve hře budou jak je zvykem přítomny i zkratky a nově se k některým dostaneme při vhodné kombinaci nových speciálních dovedností.

RPG prvky zde budou rozsáhlejší oproti minulým hrám, například oproti Sekiru se vrací tvorba postavy, různé buildy skrze strom dovedností, který samozřejmě bude mít několik cest a stylů.
Soubojový systém by měl být komplexnější a vypadá to že si bude brát i prvky Sekira, vypadá to že prorážení obrany “posture” nahradí nová herní mechanika “burn”, počkáme si ale na více informací.

Online prvky jsou zatím velká neznámá, snad se jich dočkáme.

Hra vyjde na PC, PS4, Xbox One.
Předběžný termín vydání: Květen 2020

23130cookie-checkOznámeno Elden Ring

Sdílej

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *