Dark Souls 3 největší modifikace

V poslední době se zdá, že Dark Souls 3 nabírá nový dech a zpříjemní tak čekání třeba na Elden Ring.


Zarytí fanoušci mají jistě Dark Souls 3 dohraný již několikrát, ale jistě se k němu rádi vracejí, ať už kvůli PvP či PvE. Ve hře sice můžete zkusit jiné buildy, ale víceméně vám po čase dojdou možnosti, inu přichází na řadu moderská komunita.

Ta si v době krize vede výborně, tož co dělat doma, než ústavně umírat ve hře. Nemusíme zmiňovat komplexní modifikaci Cinders, která toho nabízí vskutku hodně a neustále se rozrůstá o nové možnosti. Nově také přibyl systém pomocníků, nové útočné pohyby pro zbraně a čeká nás také nová nálož zbrojí, které jsou třeba známé se Sekira.
Cinders při porovnání s remasterem druhého dílu Scholar of the First Sin působí jako chudší bratříček, který se teprve rozkoukává.

Ovšem se tu objevily i jiné velmi zajímavé kousky, které stojí za hřích.

Champion’s of Ash
Jedná se o mód, který vám přidá do hry nové předměty, nové variace útoků prakticky u všech zbraní, prsteny a celkově lepší vyvážení soubojového systému.
Primárně se ale jedná o PvP mód, takže VAC ban je povinností, jinak to nedává moc smysl.
Novinkou je také třeba Feint systém, ten můžete znát z online hry For Honor, jedná se o přerušení akce / útoku v navázání na jiný úder a ti nejlepší mohou útoky dále řetězit do různých komb.

Mód najdete na: https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/488

Dark Dynasty – The Siege of Londor
Opět nás čeká nová paleta kouzel, zbraní, systém bonfirů, covenantu a frakce, ke kterým se můžete přidat a následně za ně bojovat.
Jedná se o trošku šílenější mód, kdy budete čelit třeba hned několika bossům, kteří mají v patách také jejich armády, naopak vy jako hráč máte taky armádu spojenců (phantomů). Majitelé slabších strojů musí počítat s většími nároky, jelikož na obrazovce je mnohem více nepřátel a efektů.

Mód najdete na: https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/492

Tudy chodí lovec, aneb bloodborne fanoušci nasazují další úder…
Komunita pracuje hned na několika módech, které mají Dark Souls 3 přiblížit více Bloodbornu, inu když na nás Sony kašle. Většina z nich ještě není dokončena, jiné se po delší odmlce znovu rozjeli, takže si trošku počkáme.
Aneb co nás čeká.

1) Bloodborne Dash: Změní vaší animaci rollů / kotoulů za Dash animaci.
Odkaz módu: https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/433
2) Dark night mód: Výrazně upravuje stíny a osvětlení celé hry, dále eliminuje falešné stíny, které hra bohužel využívá jako imitace.
Uvidíme jak to bude vypadat finální verze, tedy snad se jí dočkáme. Přeci jen základní hra je taková.. neutrální, šedá, nevýrazná.
Autor také “možná” pozmění efekty krve ve hře, tedy toho oleje, inkoustu, prachu – právě aby se ona hmota podobala více krvi. Nejedná se o klasický reshade, takže UI bude neposkvrněno. Mělo by se změnit i počasí v mapách aj.
3) Hunter’s Combat mod: Tady se tvůrce snaží o imitaci Bloodborne zbraní “trick weapons”, momentálně je skoro hotová jedna, mělo by jich být kolem 5. Jedná se o import animací s BB, takže žádný rádoby reskin. K dispozici bude i gun (crossbow), který bude schopný na dálku odrážet útoky (parry).
Odkaz na první verzi módu: https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/498
4) BB UI: Tady to vypadá trošku hůř, jelikož jsou tvůrci limitováni. Ve zkratce se bude jednat o přesné ztvárnění BB UI, jestli se jim podaří nasadit i FP (mana) bar, který schází a jiné náležitosti.
Zatím není k dispozici.

Ukázka Dark night módu a kombinace první verze Hunter’s Combat módu + BB UI (beta).


Pokud se vše podaří a zkombinují se módy, můžete mít skoro Dark Souls 3.5, každopádně pamatujte že módy musíte hrát pouze offline, jinak dostanete VAC ban.
Dá se to obejít pomocí funkce family share, každopádně třeba Champion’s Ash od vás přímo vyžaduje VAC ban, jinak by neměl smysl.

VAC ban je takový sekundární server – nemůžete hrát s normálními hráči, pouze se můžete připojit k již zabanovaným hráčům.
Bohužel ne pokaždé se jedná pouze o módery, takže natrefíte i na cheatery, proto je dobré se připojit na discord server k danému módu, většinou mají své komunitní hesla ve hře.

41120cookie-checkDark Souls 3 největší modifikace

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *